Szkolenie Okresowe Służby BHP

                             Szkolenie okresowe służby bhp

Prowadzimy szkolenie okresowe służby BHP. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Osoby, które są pracownikami służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz osoby wykonujące zadania tej służby zobowiązane są do przejścia określonych szkoleń. Mają one charakter okresowy, bowiem wiedza dotycząca przepisów prawnych powinna być regularnie uzupełniania i aktualizowana. To samo dotyczy informacji na temat oceny zagrożeń oraz metod oceny ryzyka. Z tych powodów szkolenia pracownik zobowiązany jest odbywać nie rzadziej niż raz na pięć lat. 

 

Szkolenie okresowe służby BHP - cele

Podczas organizowanych przez nas szkoleń okresowych służby bhp poruszone zostaną wszystkie kwestie, dzięki którym pracownik służby BHP będzie mógł cieszyć się aktualną i wyczerpującą wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie w naszej placówce dydaktycznej obejmuje m.in. takie zagadnienia jak:

- Przybliżenie zasad dotyczących sposobu dokumentowania różnorodnych wypadków w miejscu pracy oraz związanej z tymi wypadkami wymaganej sprawozdawczości;

- Aktualne wiadomości na temat nowoczesnych metod stosowanych podczas procesu oceny ryzyka zawodowego;

- Nowelizacja przepisów prawa pracy;

- Metody oraz techniki wykorzystywane przy prowadzeniu profesjonalnych i bogatych w aktualną wiedzę szkoleń bhp.

 

 

Oprócz tego na zajęciach poruszone zostaną również kwestie ergonomii dotyczące kształtowania warunków pracy, problemy ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska naturalnego, metody umożliwiające likwidację lub znaczne zmniejszenie oddziaływania czynników uciążliwych dla pracownika. Przybliżone zostaną również nowoczesne rozwiązania techniczno-organizacyjne, które wpłyną pozytywnie na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Szkolenia okresowe służby bhp kończą się egzaminami, które potwierdzają przyswojenie wiedzy oraz gotowość pracownika bhp do wykonywania zadań związanych z jego stanowiskiem na najwyższym poziomie.

 

Profesjonalizm i skuteczność

Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do organizacji szkoleń. Program, zgodnie z którym odbywają się zajęcia, stworzony został w oparciu o normy prawne dotyczące wymogów szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Przekazując Państwu informacje dotyczące zagadnień bhp, skupiamy się nie tylko na zagadnieniach teoretycznych; obszerna część szkolenia to zagadnienia praktyczne, podczas których podajemy wskazówki nadające się do wykorzystania bezpośrednio w zakładzie pracy.

Ofertę naszej placówki kierujemy zarówno do wyspecjalizowanych pracowników bhp, jak i do osób, które zajmują inne stanowiska, ale ich zadania  w pewnym stopniu pokrywają się z tymi, które wykonuje służba bhp. Nasz kurs wzbogaci również wiedzę i kompetencje osób, będących zewnętrznymi specjalistami, do których obowiązków należy m.in. wykonywanie zadań służby bhp.

Dzięki indywidualnemu podejściu i trosce o komfort każdego członka szkolenia, możemy zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy aktualną wiedzę, przekazywaną w przystępny sposób, potwierdzenie zaliczenia kursu zaświadczeniem oraz usługi kadry dydaktycznej, która pochwalić się może wieloletnim doświadczeniem. 

 

Zapraszamy także na szkolenia:

 

 

 

  

 
Wszelkie Prawa Zastrzezone Centrum Doradztwa i Szkolenia
 
 
 
 
ul. Krypska 37 lok. 3 04-082 Warszawa
Tel/Fax: +48 22 870 20 24
Email: szkolenia@centrum.waw.pl
tworzenie stron www